8. strana

MALFINI (Adler) Dámské legíny Balance - Bílá | L

Dámské legíny Balance - Bílá | L od výrobce MALFINI (Adler). Produkt je dostupný za 2 dny.

Více info Cena
Hadice D91 s el. ovládáním pro Hoover Freemotion

Originální hadice D91 k vysavači Hoover Freemotion.Hadice je vyrobena z atypického průhledného materiálu. Její madlo s průměrem cca 40 mm je vybaveno páčkou pro ovládání hubice.Na madle jsou tlačítka pro dálkové ovládání vysavače.Pokud na původním madle hadice vašeho vysavače žádná tlačítka nejsou, volte hadici D90 bez elektronického ovládání.   Doručení na výdejní místa zásilkovny ČR ZDARMA!

Více info Cena
Dámské stylové boty Adidas

Dámské pohodlné běžecké boty Adidas.

Více info Cena
Converse Pro Leather Gold Standard-10 bílé 167239C-10

Basketbalová legenda, přetvořená jako ikona stylu. V 70. letech se tenisky Pro Leather proslavily jako jedna z nejznámějších basketbalových bot všech dob. Dnes je zpět v novém vydání připraveném na ulici. Aktualizovali jsme archivní design o efektivní profil, hladší mezipodešev a pohodlné odpružení SmartFOAM. DETAILY PRODUKTU Kožené nízké tenisky. Stélka SmartFOAM pro odpružení. Kultovní značka Star Chevron. Standardní štítek s tkaným jazykem a SPZ. Pro Leather wordmark.

Více info Cena
New Balance GW500HHG-4 modré GW500HHG-4

New Balance sneakers are sleek and stylish into the everyday city. New Blance are the perfect blend of function and fashion, giving you the performance technology you need and the style you want. New Balance associates around the world to bring these goals to life with their high-level skills and creativity. While they offer the best product on the market, they are also equally committed to giving back. So while they look to succeed, they believe in ensuring others have the same opportunity.

Více info Cena
Pánská pohodlná obuv

Pánská pohodlná obuv v černém provedení s barevnými detaily.

Více info Cena

Nejhledanější